چند کلامی درباره خونه شیک

در تابستان سال 1389 بعد از اتمام دوران پیش دانشگاهی در فرصت باقی مانده تا اعلام نتایج کنکور شدیدا به دنبال کار بودم و بصورت کاملا اتفاقی با فروشگاهی که در حوزه ی لوازم خانگی فعالیت میکرد آشنا شدم و به عنوان فروشنده مشغول به کار شدم.
خیلی زودتر از انتظار به ریز و بم کار مسلط شدم و تلاش میکردم همه ی اموری که به من سپرده شده است را به نحو احسنت انجام بدم.
صاحب مغازه
(آقا ایرج) از کار من راضی بود و پس از گذشت چند ماه تقریبا تمام امور فروشگاه و پرسنل را به من سپرد.
بعد از حدود 3 سال کسب تجربه توانستم با پس انداز خودم و قرض از آشنایان مغازه ی جدیدی راه اندازی کنم و بصورت مستقل
کار کنم .
در شروع کارم  قیمت های پایین و به قول کاسب های محل ,
 (راه اومدن بیش از حد با مشتری) خیلی زود صدای هم صنفی های خودم را در اورد و نسبت به نحوه ی کاسبی من اعتراض داشتن , ولی من گوشم بدهکار نبود و سعی میکردم با کم کردن حاشیه ی سود و فروش محصولات با کیفیت , کاری کنم که هر مشتری که از ما خرید میکنه,  فروشگاه خونه شیک رو به چند نفر دیگه معرفی کنه.

خدا کمک کرد و به کسب و کار ما برکت داد  , امروز خیلی از مشتریان فروشگاه خونه شیک بصورت خانوادگی از ما خرید میکنن و  ما تونستیم بعد از چند سال فروشگاه خونه شیک رو تبدیل یه یک فروشگاه عمده فروشی کنیم.
ایده طراحی و ساخت وبسایت خونه شیک از پاییز سال 1399در دستور کار مجموعه خونه شیک قرار گرفت و درتابستان 1400 به مرحله اجرا رسید.
از زمان تشکیل سایت فروشگاهی خونه شیک زمان زیادی نمیگذره اما میتونم با قاطعیت این تضمین رو بدم که در این آشفته بازار فروش آنلاین لوازم خانگی ,
 فلسفه ی کاری مجموعه خونه شیک هیچ تغییری نکرده و مثل گذشته ارائه محصولات با کیفیت بالا و کمترین حاشیه سود , اولین و اصلی ترین  اولویت مجموعه خونه شیک هست و خواهد بود.